• Witamy na forum TechShow.info
  • Zachęcamy do rejestracji.
  • Wszystko w jednym miejscu
  • Zapraszamy do dyskusji!
Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.
Szukaj na forum
Statystyki
 Użytkownicy: 6
 Najnowszy użytkownik: Ramzes
 Wątków na forum: 32
 Postów na forum: 38

Pełne statystyki
Użytkownicy online
Aktualnie jest 2 użytkowników online.
 0 Użytkownik(ów) | 2 Gość(i)

Tego typu projektów czyli desek rodem z filmu "powrót do przyszłości", jest dość sporo. Jednak większość prezentacji to nic innego jak efekty specjalne, obróbka komputerowa. Deska z filmu poniżej wygląda na prawdziwą. Nazywa się ArcaBoard i można ją kupić za 14.900$ przy obecnym kursie 3.62 PLN daje nam jakieś 54 000 PLN.


Jakby chciał ktoś kupić to tutaj heheh - strona domowa projektu http://www.arcaspace.com/en/arcaboard.htm

P.S
Po zakupie podziel się wrażeniami Big Grin Big Grin Big Grin

Nie znam ceny. Rolki zbudowane przez polaka. Można nimi śmigać w terenie. Ciekawe, ale w mojej opinii troszkę za toporne. I wydaje mi się że te gąsienice mogą spadać na zakrętach i  w dodatku mocno się zużywaćEraCoin co prawda nie jest tak do końca kryptowalutom. Jest tokenem dzięki któremu w przyszłości będziemy mogli dostawać różne zniżki itp oczywiście w określonych punktach. Osobiście uważam że to ściema. A dlaczego o tym piszę? A no dlatego że rejestracja na eracoin jest darmowa i za darmo lecą nam tokeny, wystarczy się zarejestrować i za 2 miesiące się zalogować by sprawdzić ile nam nastukało. W miesiącach świetności wartość tokena = 6.80 pln, dziś jakieś 0.50gr. Jak coś dają za darmo to trzeba brać.

LINK do rejestracji ERACOIN

Obrazek mówi sam za siebie Smile

[Obrazek: _lbzvXNlSNa6z_kq6TwX96FTiDTXfQGjZ5nfG5NL...d60984a39b]

Już od dość dawna na rynku jest dostępna deska o nazwie Koowheel ONYX. Deska zbiera bardzo dobre opinie i co najważniejsze cena jest dość atrakcyjna około 2200 PLN. Po pojawieniu się tej deski okrzyknięto ją mianem boostedboard killer, czy tak jest w rzeczywistości?, nie sądzę. Ale Koowheel ONYX na pewno jest wart uwagi.

[Obrazek: 75c9c928f0ca371933a329281b718954-image.jpeg]

Nokia znana z filmu matrix powraca w nowej odsłonie. Ma być nieco smarfonowata, ale najciekawsze to czas pracy na baterii podobno 21 dni i pobawić się da przeglądarką czy sprawdzić co tam na facebooku. A jej cena to 79 euro czyli jakieś 350 pln w Polsce pewnie ze 400 pln.

[Obrazek: twarren_180223_2327_0036.jpg]

To zupełnie odjechanie i nie do końca zrozumiałe przez "zwyczajnych".  Już dość dawno temu pojawił się projekt na kikstarterze który dziwnym trafem zebrał sporą ilość kasy (ponad założenia).  Dziś już trafił do oficjalnej sprzedaży, tak że kupować kupować i lizać koty hehe.

[Obrazek: licki-brush_620x435.jpg]

i link do kikstarter TUTAJ

Czy działa to nie wiem nie sprawdzałem i nie znam nikogo osobiście co by to sprawdzał. Trzeba by chyba z miesiąc poeksperymentować, przed udać się do dentysty na sprawdzenie stanu i po eksperymencie udać się ponownie. Jak działa? Odsyłam do sieci, wystarczy wpisać Amabrush. Dodam tylko że kosztuje nie wiele.

[Obrazek: Amabrush.jpg]

Pornhub wiadomo z czym się kojarzy, jednak nie jedno krotnie potrafi zaskoczyć. W 2016r został uruchomiony projekt który ma na celu nas nieco odchudzić w bardzo przyjemny sposób. Instalujemy apke, wkładamy smartfon za pas i ćwiczymy wraz z partnerką/partnerem i pornhubem Big Grin

Filmik nieco rozjaśni opcji jest dość sporo:

I link do apki:

Kliknij tu !!!

Nic dodawać nie trzeba. Myjemy zęby i jednocześnie na smartfonie sobie je oglądamy.

[Obrazek: Prophix_Product_Shot_3.0.jpg]

Więcej pod linkiem na dole. Niestety po angielsku. Ale jak ktoś się uprze to i na polskich stronach znajdzie info.

https://www.theverge.com/circuitbreaker/...uth-stream